Akademija įkurta Aivaro Balžeko garbei atminti

Aivaras Balžekas

Aivaras Balžekas – daugkartinis Lietuvos čempionas, Tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas “Australian Open”, “Wimbledon” bei “Roland Garros” dalyvis. 2005 metais tragiškai žuvo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Treneris Remigijus Balžekas.

 

Siekiame suteikti jaukią ir kokybišką infrastruktūrą ir programą vaikų ir suaugusiųjų teniso mėgėjų įgūdžių tobulinimui. O taip pat būti teniso profesionalų kalve Lietuvoje ir tramplynu akademijos sportininkams į pasaulio profesionalų bendruomenę.

Mus veda į priekį: noras ir užsidegimas, darbas ir disciplina, draugystė ir pagarba.


“Neįmanoma – tai ilgas silpnų žmonių naudojamas žodis. Žmonių, kuriems paprasčiau 
gyventi pasaulyje, kuris jiems duotas vietoje to, kad panaudotų savo galią jam pakeisti. Neįmanoma – tai ne faktas. Neįmanoma – tai nuomonė. Neįmanoma – tai ne deklaracija. Neįmanoma – tai iššūkis. Neįmanoma – tai potencialas. Neįmanoma – tai laikina. Nieko nėra neįmanomo!” – Mohamedas Ali.

Treniravimo metodika

Daugybę metų ugdant Ričardą Berankį ir kitus sportininkus, Remigijus Balžekas išgrynino treniravimo metodiką, kuri taikoma kasdien Balžeko teniso akademijoje. Teniso technika bei taktika diegiama per žaidimu paremtą mokymą (game based approach). Šiuolaikinis tenisas greitėja, taškai trumpėja, o žaidimo pradžia – padavimas ir priėmimas – vaidina labai svarbų vaidmenį žaidimo vystymuisi. Žaidėjai turi būti pasirengę sprendimus priimti greičiau.

 

Mūsų sportininkų grupėse treniruojasi 2-4 vaikai. Kitose grupėse – ne daugiau 6 vaikų.

Įdomūs faktai
Esame vieno geriausių pasaulio tenisininkų Rafa Nadal akademijos atstovai Baltijos šalims.
Turime unikalią akademijos autobusiuko paslaugą, kurios pagalba galime atsivežti vaikučius iš tam tikrų vietų Vilniaus mieste.
Grupę vaikų iš socialiai remtinų šeimų nemokamai mokome teniso ir fizinio parengimo.
Esame išugdę visų laikų geriausią Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį. Jaunių pasaulio reitinge Ričardas Berankis užėmė 1-ąją vietą, Akvilė Paražinskaitė – 19-ąją, o Aivaras Balžekas – 38-ąją. Tai yra trys geriausi rezultatai Lietuvos istorijoje. Visi trys žaidėjai buvo treniruojami Remigijaus ir Arūno Balžekų.
Akademijos auklėtiniams mėgstame organizuoti žygius, šventes, edukacinius, kūrybinius bei pramoginius renginius.
Karjera

Visuomet džiaugiamės galėdami papildyti savo komandą entuziastingais, šiuolaikiškais, pozityviais piliečiais.

Susisiekite su mumis +370 688 85123 arba el. paštu laura@balzekastennis.lt